DYGJUHËSI

Për një çast, kujtova se titulli i këtij shkrimiShekullit ishte në anglishte.

Nuk ka komente

  1. Ndersa mua mu kujtuan thirrjet njezeri te njerezve gjate disa protestave te blloku ne Qershor te vitit te kaluar ne Tirane: “O Sali, mut mut mut” dhe “O Sali o legen, Kombinati po te vjen”.

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: