REPORTAZH NGA FURRAT E KOSOVËS

nga Tinka Kurti Në këtë vend nuk janë vetëm qentë e uritur. Kjo është republika e […]

SHTATË KATET E GRAVE

nga Tinka Kurti Ne po mendojmë për të mirën e tyre. Ato do të dalin keq. […]

VENDIME TË ERRËTA PËR KOHËRA TË HERSHME

nga Tinka Kurti (*) Muret këtu janë ngritur për të ndarë dhe ura nuk është bërë […]

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: