NDANË VATRËS

Biseda ime me Demir Gjergjin, për emisionin “Vatër shqiptare”, në Radio Tirana.

Lini një përgjigje

Zbuloni më tepër nga Peizazhe të fjalës

Pajtohuni tani, që të vazhdoni të lexoni dhe të përfitoni hyrjen te arkivi i plotë.

Vazhdoni leximin