PAK HIPNOZË

J. S. Bach, suitë no. 1 në Sol Mazhor (Prelud) për violonçel solo, e vizualizuar, për të gjithë ata që duan ta shohin muzikën e tyre me sy.

Lini një përgjigje

Zbuloni më tepër nga Peizazhe të fjalës

Pajtohuni tani, që të vazhdoni të lexoni dhe të përfitoni hyrjen te arkivi i plotë.

Vazhdoni leximin