DUKE E DITUR GJUHËN DHE KULTURËN

nga Ilir Baçi Në një shkrim të tij, Ardian Vehbiu, nisur nga një ngacmim i imi në […]

1X10: SIMPATIZANTI

Titulli: Simpatizanti Autori: Viet Thanh Nguyen  Përgatiti për Peizazhe të Fjalës: Ilir Baçi  1. Jam spiun, hafije, […]

1X10: MAGJISTRICA E FIRENCES

Titulli: Magjistrica e Firences Autori: Salman Rushdie Shqipëroi: Ilir Baçi Botimet Dudaj  Përgatiti për Peizazhe të Fjalës: Ilir […]

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: