MË E KEQJA E CENSURËS ËSHTË…

  Në takimin që kryeministri shqiptar, piktori Edi Rama, mbajti te Galeria Marian Goodman në New […]

MIQ QË KUROJNË MIQ

nga Eriola Pira Rolin e kuratorit mund ta bëjë çdokush. Dhe ka plot shembuj kur një […]

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: