TUNNEL- Ilir Butka

3 Komente

  1. Rruge e bukur me tren eshte Beograd-Podgorice. Kjo me kujtoi ato stacionet pergjate Serbise, kur vjen nga Budapesti.

  2. flm per sjelljen, nuk e dija kete film.
    me pelqen kendi i gjere i kameras qe eshte perdorur i jep skenes nje dimension tjeter.

Komentet janë mbyllur.

Zbuloni më tepër nga Peizazhe të fjalës

Pajtohuni tani, që të vazhdoni të lexoni dhe të përfitoni hyrjen te arkivi i plotë.

Vazhdoni leximin