BËJ DOWNLOAD APO DOWNLOADOJ

nga Ina Arapi Duke lexuar librin e fundit të z. A. Vehbiu me titull Kundër purizmit […]

NË GJURMËT E ALBANOLOGJISË NË POLONI

nga Ina Arapi Para do kohe kam postuar në këtë blog disa përshtypje nga qëndrimi im […]

ALBANIEN INSTITUT – NË MOS QOFTË, U SAJOFTË

nga Ina Arapi Deri para pak ditësh faqja zyrtare e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të […]

PËRSE ËSHTË KAQ MIRË NË JASH? (II)

nga dr. Ina Arapi (Vjenë) Jashi është një qytet universitar në verilindje të Rumanisë dhe kryeqendra […]

PËRSE ËSHTË KAQ MIRË NË JASH? (I)

nga Dr. Ina Arapi (Vjenë) Nga data 19 – 20 shtator mora pjesë në një konferencë […]

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: