Sali Berisha

NGA NJË SHPJEGIM NË TJETRIN

Më duket me interes të përcjell, këtu më poshtë, mënyrën si e ka komentuar, shpjeguar dhe […]

COMMEDIA DELL'ARTE

Shfaqje më shumë e trishtuar, sesa e shëmtuar, e kryeministrit Berisha, në seancën e sotme të […]

BOOMERANGU MBI GJOL

Këto ditë mediat opozitare kanë bërë publike dy foto të kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha, në […]

E NISËM PËR TEMPULL…

Debatin e fundit në Parlament nuk e ndoqa dot drejtpërdrejt në TV, por lexova, sado me […]

GJENDJE CIVILE APO LUFTË KLASASH?

Shkruan Mustafa Nano, në Res Publica: Berishës i rri mendja tek “Edvin Kristaq Rama” E kanë […]

error: Vini re: Materiali është i mbrojtur me të drejta autori. Nëse keni nevojë për tekstin, lutemi lidhuni me një administrator të faqes!
Këtë e pëlqejnë %d blogues: